Вівторок
25.02.2020
17:27
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дублянське управління водного господарства

Новини, огляд преси

Вирішення питання щодо утримання внутрішньогосподарської мережі в справному стані на території Свірзької сільської ради

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Нарада з вирішення виробничих питань з охорони праці

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

27 липня 2016 року  відбулася виробнича нарада щодо вирішення проблемних питань та розгляду рейтингової оцінки діяльності роботи управління за І півріччя 2016 року

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

20 травня 2016 року  відбулася нарада в Пустомитівській РДА з питань прийняття на баланс безгосподарських гідроспоруд за участі начальника відділу водних ресурсів Дублянського УВГ 

 

       

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

7 червня -  День працівників водного господарства.

        Кожна людина планети знає, що вода – основа нашого життя. Саме від її кількісного і якісного складу залежить функціонування галузей господарства, а особливо здоров'я людини та екологічна безпека всього живого на Землі.

      У 1951 році створено  управління  осушних систем, яке кілька разів переіменовувалось , реорганізовувалось, а сьогодні носить назву – Дублянське управління водного господарства, у територіальну підпорядкованість обслуговування якого входять Пустомитівський та Перемишлянський райони.

       Кожної першої неділі червня в нашій державі відзначають День працівників водного господарства.

      Колектив Дублянського УВГ щиро вітає  всіх колег по фаху, і особливо ветеранів галузі з професійним святом, бажає міцного здоров'я,  вагомих професійних здобутків та звершень у так важливій для всього живого діяльності, ясних сонячних днів і чистої джерельної води.

 

 

 

З повагою начальник

Дублянського УВГ                                         Р.Я. Ковалик. 

                                                                                                                                    

Благоустрій джерела !

      Завдяки узгодженим діям Львівського облводресурсів та його структурного підрозділу, а саме Дублянського  управлння водного господарства, разом з фінансовою установою VS «Банк», проведено відновлення та благоустрій джерела в с . Гамаліївка ,у Пустомитівському районі. VS «Банк» виступив спонсором затрат на благоустрій та силами своїх працівників провів прибирання захисної смуги джерела. До акції долучилися працівники ТЦ «Північна» ЛМКП  «Львівтеплоенерго»  котрі  забезпечили розчистку даного джерела.

     Спеціалісти Дублянського УВГ забезпечити монтаж конструкцій по влаштуванню накриття та встановленню водоохоронного знаку.

     Разом працювати – приємно! 

                                                                                                                                              

21 травня 2015 року у Львівському обласному  управлінні водних ресурсів відбувся семінар-нарада  щодо забезпечення своєчасної підготовки міжгосподарських осушувальних систем до вегетаційного періоду.

               У семінарі прийняли участь керівники, головні інженери та начальники відділів експлуатації водогосподарських об'єктів  управлінь водного господарства області.

           

           

             

                       

                                                                                                                                                         

Всесвітній День води

 в 2015 році проходить під гаслом «Вода і сталий розвиток»

      22 березня ми відзначаємо ще одне весняне свято, яке з′явилося в календарі порівняно  недавно – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ. Мета цього свята дуже проста – привернути увагу всього людства до проблеми збереження водних ресурсів.

            В 2003 році ООН оголосила 2005-2015рр Міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя», саме тому по всьому світі проводяться громадські заходи, читаються лекції в школах, проводяться пізнавальні екскурсії, розчистка джерел та витоків річок, щодо збереження та раціонального використання водних ресурсів нашої Планети.

           За минуле десятиліття працівники Дублянського УВГ також зробили свій внесок для збереження та відновлення водних ресурсів нашого краю. Ми разом із мешканцями населених пунктів Перемишлянського району проводили заходи щодо покращення якості води та її раціонального використання, розчистку джерел, річок, потічків, читали лекції в школах, проводили круглі столи з органами місцевого самоврядування щодо проблем водозбереження.

          За десятиріччя проведено чималий об’єм робіт. Проте цього недостатньо. Громада повинна постійно працювати над проблемами раціонального використання та відтворення водних ресурсів адже добре рзуміємо,  що вода – життя і ми повинні її цінувати.

 

Провідний інженер з використання ВР

Дублянського УВГ В.Вовк.

                                                                                                                                                          

22 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ ВОДИ

          Цьогоріч вся світова спільнота відзначає День води під гаслом «Вода і сталий розвиток».

       Вода практично потрібна у всіх галузях народного господарства і часом використовується бездумно і у великих кількостях, та повертається у водні об’єкти неочищеною, що завдає великої шкоди довкіллю та іншим водним ресурсам. Науковцями доведено, що 1м3 неочищених стоків забруднює  у 50 разів ,а то і більше, об’єму води. Тому дбаючи про розвиток виробництва необхідно передбачати і безпеку навколишнього середовища, очищення стоків.

         Сьогодні маємо вже такі території, де вода в колодязях і свердловинах є непридатною для пиття, бо земля вже неспроможна природним способом очищати дренуючу воду.

     Внаслідок глобального потепління, що зумовлене парниковим ефектом, випадання опадів протягом року скорочується і у ряді населених пунктів спостерігаємо значне зниження водних горизонтів.

      Львівським управлінням облводресурсів та його структурними підрозділами проводяться круглі столи, семінари та інші заходи щодо охорони та відтворення водних ресурсів спільно з органами місцевого самоврядування. Пропагування збереження водних ресурсів є необхідним засобом впливу на свідомість водокористувачів з метою покращення ситуації, що склалась.

     Тож бережімо таку необхідну для життя воду – запаси її не безмежні.

 

 

Начальник відділу водних ресурсів

Дублянського УВГ     Є. Сава                                        

                                                                                                              

20 листопада 2014 року,  на базі Дублянського УВГ відбілася нарада на тему "Про підсумки виробничої діяльності підвідомчих управлінь за 10 місяців поточного року та завершення планів роботи за 2014 рік". 

    У нараді взяли участь  Ковтун А.В. - головний інженер Львівського облводресурсів, Цюра О.А. - начальник відділу ЕВО Львівського облводресурсів, Манько В.Д. - начальниквідділу механізації та енергозбереження Львівського облводресурсів та головні інженери, начальники відділів експлуатації водогосподарських систем та головні механіки управлінь та ГГМЕ.

   На нараді вісвітлювались питання щодо діяльності та організації по напрямках експлуатації, використання машин та механізмів та енергозбереження.

    Були обговорені проблемні питання,основні завдання та напрямки в діяльності управлінь водних господарств.

  

     

 

Стаття в газеті "Голос народу"

Доглянуті водні об’єкти сьогодні – запорука недопущення підтоплень весняною повінню та паводками.

 

          На наявність чи відсутність повені впливають декілька факторів. Одним з найважливіших з них є погодні умови, але не менш важливим фактором який впливає на наявність повені  це є стан водних об’єктів та мережі каналів які зв’язані ними. Для того щоб провести механізовану очистку водогосподарських систем необхідні великі кошти, але для того щоб запобігти заторам на цих системах потрібна небайдужість людей.

          Працівниками Дублянського УВГ разом з громадами Борщовицької та Ставчанської сільських рад провели зимову толоку під час якої  очистили підмостові отвори, кювети, водовипускні труби, прибережні захисні смуги, смуги відведення від твердих побутових відходів, сторонніх предметів, гілок тощо.

          Якщо кожний господар поруч якого знаходиться водний об’єкт зробить те саме – це буде запорукою недопущення підтоплення.

 

Начальник Дублянського УВГ                                                         

Ковалик Р.

 

 

Стаття в газеті Голос народу (01.06.2012)
 

 

До чистих джерел !

           Джерело – це невеликий водний об’єкт , і часом людина неусвідомлює його значення. А звідки ж беруться річки, озера, водосховища, ставки? Чи булиб наші ріки повноводними, якби в них не впадали струмки та потічки, котрі в свою чергу витікають із тиж таки джерел. Як приємно людині у літню спеку напитися холодної кришталевої джерельної води.
         Дублянським управлінням водного господарства протягом травня місяця цього року розчищено та впорядковано три джерела у селах Кам’янопіль, Семенівка, Пикуловичі Пустомитівського району.  Велике задоволення відчуває людина розчистивши, прибравши, огородивши джерело, з якого у будь-яку хвилину можна зачерпнути життєдайної води.
         Тож усі разом подбаймо про чисті джерела!
 
Начальник відділу водних ресурсів
Дублянського УВГ
Євген Сава 

 

 

 

ДЕНЬ     ВОДИ

  22 березня 2013 р. світова спільнота відзначає день води . 

Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води присвячена міжнародній співпраці  у сфері управління водними ресурсами і проходить під гаслом  : « Співпраця: основа глобальних водних цілей.»

Створення таких міжнародних програм вказує на те , що проблема чистоти та відтворення водних ресурсів надзвичайно актуальна і потребує негайного вирішення .

Яка ж наша участь у вирішенні цих проблем? Це питання повинна задати собі кожна свідома людина, яка розуміє, що вода є носієм життя для всього суспільства та оточуючого середовища.

Забруднення води відходами виробництва , а навіть і побутової діяльності людини , призводить до хвороб та скорочує життя живих організмів. Сьогодні вже не знайдемо жодної річки, з якої можна вживати воду без ризику для життя. Часом навіть очищена вода є непридатною для пиття !!! Тож дбаймо всі разом про стан наших водних ресурсів, бо це - здоров’я наших рідних, близьких і всього нашого народу!

 

 

Начальник відділу водних ресурсів

Дублянського УВГ    Є. Сава